Ons bindt de vriendschap en de wijn brengt ons vreugde

Regiocoördinatoren

De regiocoördinator

De initiatieven uit de regio komen samen bij de regiocoördinator die deze initiatieven omzet in actie. Hij doet dit samen met de leden uit zijn regio. Indien gewenst kan het bestuur daarbij helpen.
De regiocoördinator meldt nieuwe ontwikkelingen, die het belang van de vereniging raken, bij het bestuur.

De regio’s en de coördinatoren zijn te vinden op bijgaande kaart

03GroningenHans Spieringhjspiering@hotmail.com
04OverijsselRalph Muldersinfo@wijngaarddelandman.nl
05Midden NederlandHans Peter Reindersregiomidden5@gmail.com
10Midden HollandJan Klinginfo@lidrusgaarde.nl
11GelderlandBarend de Voogdplantbiocontrol@tele2.nl
12Zuid-HollandWilco VenhuizenWilco@Bilderhof.nl
13Oostelijk BrabantPeter Siebrandssecretaris@brabantsewijnbouwers.nl
14Noord-LimburgGuus Jacobseguusjacobse1@gmail.com
15LimburgHans Verdellenhans@wlbs.nl
16ZeelandPiet Wagenaarwagenaarpiet@gmail.com
30AntwerpenBob van Gerwenbob.vangerwen@scarlet.be
31West-VlaanderenSteven Ledouxstevenledoux@hotmail.com
32Oost-VlaanderenLuc Goessensgoessens.luc2@telenet.be
33Kempen en HagelandWim van Rompayinfo@wvrenergietechnieken.be
34Zd-Limburg-Belg. LimburgGuido Roumansguido.roumans@live.be
35Antwerpse KempenVacature

Voor nadere informatie zie: functiebeschrijvingen

1 oktober 2020, Wim Marijnissen