Ons bindt de vriendschap en de wijn brengt ons vreugde

Steunpuntbeheerders

De steunpunt-beheerder

De steunpunt-beheerder zorgt voor distributie van de artikelen uit de gezamenlijke aankoop naar de leden die ze hebben besteld. Anderzijds zorgt hij voor de inzameling van wijnmonsters ten behoeve van het gezamenlijk laboratoriumonderzoek.

De regio’s en de steunpunt-beheerders zijn te vinden op bijgaande kaart

Voor nadere informatie zie: functiebeschrijvingen

03GroningenHans Spieringhjspiering@hotmail.com;Hoogezand0598 390 072
04OverijsselRalph Muldersinfo@wijngaarddelandman.nl;Raalte06 44 554 546
05Midden NederlandPiet Egelmeersregiomidden5@gmail.comWijk bij Duurstede06 53 803 093
10Midden HollandJan Klinginfo@lidrusgaarde.nl;Noordwijk06 53 728 131
11GelderlandBarend de Voogdplantbiocontrol@tele2.nl;Zutphen06 41 896 045
12Zuid-HollandWilco VenhuizenWilco@Bilderhof.nl;Dordrecht06 51 829 785
13Oostelijk BrabantPeter Siebrandssecretaris@brabantsewijnbouwers.nl;Boxtel06 51 886 360
14Noord-LimburgGuus Jacobseguusjacobse1@gmail.com;Plasmolen06 11 178 128
15LimburgHans Verdellenhans@wlbs.nl;Sevenum06 13 357 373
16ZeelandPiet Wagenaarwagenaarpiet@gmail.com;Kloetinge06 45 494 913
30AntwerpenBob van Gerwenbob.vangerwen@scarlet.be;Wijnegem0032 496 289 086
31West-VlaanderenSteven Ledouxstevenledoux@hotmail.com;Passendale0032 51 777 300
32Oost-VlaanderenLuc Goessensgoessens.luc2@telenet.be;Lierde0032 472 412 562
33Kempen en HagelandWim van Rompayinfo@wvrenergietechnieken.be;Herselt0032 494 859 378
34Zd-Limburg-Belg. LimburgGuido Roumansguido.roumans@live.be;Lanaken-Rekem0032 474 970 498
35Antwerpse KempenPeter van der Flaaspetervdflaas@gmail.com;Baarle-Hertog0032 491 250 879

 

13 mei 2020, Wim Marijnissen